• Ponuda nekretnina
  • Novogradnja
  • Prijava
  • sr
    • Slovensko
    • English
    • Italia
    • Hrvatska
    • Bosna i Hercegovina
    • Germany
    • Češki
    • Crna Gora
  • Oglašavanje za agencije
  • Ponuda nekretnina
  • Novogradnja
  • Ponuda nedelje
  • Agencije
    • Agencije
  • Aktuelno
    • Vesti
    • Kupovina nekretnina
      • Nacionalna korporacija za osiguranje stambenih kredita
    • Pravilnici
  • Predaj oglas
  • Ponuda snižene cijene
  • Luksuzne nekretnine
  • Investicije u nekretnine
  • Investicije u nekretnine
Nazad
Početna Ponuda nekretnina prodaja Hrvatska Splitsko-dalmatinska žup. Okrug Okrug Gornji stan dvosoban
  • Novo
  • Prodaja

Stan dvosoban, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug, Okrug Gornji

  • 139 m²
  • 2025
  • Prodaja
297.514€
Napiši poruku Dogovor termina za pokazivanje
Šifra
I33419
Status
slobodno
Stanje
novogradnja
Vrsta i tip objekta
Stan dvosoban
Veličina
139 m²
Godina izgradnje
2025
Sprat
2. / 2
Opis
Penthouse novogradnja, centar pogled more,terasa, otok Čiovo
Penthouse novogradnja, centar pogled more,terasa, otok Čiovo, 75.32 m²

U samom centru Okruga Gornjeg, na mirnoj poziciji bez prometa glavne ceste i na nekoliko minuta hoda do plaže i svakodnevnih sadržaja, nalazi se dvoetažni trosobni penthouse na drugom katu novogradnje. Položaj na vrhu zgrade donosi privatnost i neometan pogled jer iznad nema stanara.

Ukupna bruto površina iznosi 139,61 m², neto površina 75.32 m². Penthouse se proteže na dvije etaže. Prvu čini stambena razina s dnevnim i noćnim dijelom, a drugu krovna terasa koja pripada isključivo ovom stanu. Panoramski pogled na more prisutan je na obje etaže, iz dnevnog boravka, s natkrivene terase i s krovne razine.

Stambena etaža organizirana je logično i funkcionalno. Otvoreni dnevni boravak povezan je s kuhinjom i blagovaonicom te izlazi na natkrivenu terasu. Dvije spavaće sobe pružaju dobru privatnost; glavna soba ima vlastiti izlaz na istu terasu. Kupaonica je suvremeno uređena, a ulazni hodnik omogućuje uredan tok kretanja i jednostavno organiziranje spremišnog prostora.

Krovna terasa je ravan, prohodan krov s instalacijama vode i struje, spreman za ljetnu kuhinju, lounge zonu i sunčalište. Čelične ograde osiguravaju trajnost i sigurnost. Pogled na more je širok i trajan, pogodan za cjelodnevno korištenje vanjskog prostora.
Tehničke specifikacije podižu standard stanovanja. Grijanje je na struju. Podno grijanje izvedeno je u svim prostorijama stana osim na krovnoj terasi. Ugrađene su aluminijske stijene s električnim roletama, vrata sa skrivenim dovratnicima i keramika velikih formata. Posebna pažnja posvećena je toplinskoj i zvučnoj izolaciji, što osigurava energetsku učinkovitost i ugodu boravka tijekom cijele godine.

U cijenu je uključeno jedno prostrano vanjsko parkirno mjesto. Zbroj centralne lokacije, mirnog okruženja, dvoetažnog tlocrta s ekskluzivnom krovnom terasom i visokokvalitetnih materijala čini ovaj penthouse pouzdanim izborom za trajno stanovanje ili investiciju s jakim najamnim potencijalom.
USLUGA KREDITNOG POSREDOVANJA: Opereta ekspert pruža besplatnu uslugu kreditnog posredovanja, uspoređujući ponude više banaka na jednom mjestu. Naš tim objašnjava sve opcije i vodi vas kroz cijeli proces – od konzultacija do isplate kredita, kako biste donijeli informiranu financijsku odluku i uštedjeli vrijeme.
Opereta nekretnine d.o.o.
Opereta nekretnine d.o.o.
+3851 3664 706 +38513820050
Opereta nekretnine d.o.o. Ul. grada Vukovara 20, 1000 Zagreb
Napiši poruku Pozovi ponovo

Oprema nekretnine

Grejanje

  • Klima

Ostalo

  • Balkon
  • Terasa

Splitsko-dalmatinska žup.

Zemljevid

Stambeni kredit kalkulator

1.374 € za mesec*

Iznos kredita
208.260 €
Depozit
89.254 €
Kamatna stopa
5,4%
Cena nekretnine
297.514 €
Depozit
%
Broj godina otplate kredita
god
*Prikazan proračun je informativnog karaktera. Ako razmišljate o kreditu, pribavite pojedinačnu ponudu banke.
Slični oglasi
Stan dvosoban
novo
330.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug
Stan dvosoban
  • 133 m²
  • 2025
  • 3
Stan dvosoban
novo
320.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug
Stan dvosoban
  • 133 m²
  • 2025
  • 3
Stan dvosoban
novo
270.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug
Stan dvosoban
  • 144 m²
  • 2025
  • 3
Stan dvoiposoban
260.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug
Stan dvoiposoban
  • 62 m²
  • 0
  • 1
Stan dvoiposoban
260.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug
Stan dvoiposoban
  • 62 m²
  • 0
  • 1
Stan trosoban
210.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Okrug
Stan trosoban
  • 59 m²
  • 2026
Kontakt

KABI

+381 34 208 189

+381 60 636 15 14

[email protected]

kabi nep logo
Važni linkovi
  • Uslovi korišćenja
  • Ograničenje odgovornosti
  • Oglašavanje
  • Cenovnik
  • O nama
Drugo
  • Slovenian
  • English
  • Croatian
  • Italian
  • Bosnian
  • Deutsch
  • Montenegrin
kabiDizajn i izrada web stranice Kabi d.o.o.
Novogradnje.com Kabi CRM Izrada web sajtova Kabi Slovenija